Catharinahoeve Magazine

 

Bel me terug

 

Stuur een e-mail

De Case

Eigenaar van Boerderij-Eethuis Catharinahoeve Joost Hoogenbosch kwam met het idee om een magazine te maken voor zijn gasten. Het komt regelmatig voor dat zij even moeten wachten op een tafeltje, en zo kunnen zij zich vermaken en achtergrondverhalen lezen over het restaurant, de geschiedenis van de boerderij, de Texelse producten en de mooie omgeving van Catharinahoeve. 

Inhoud magazine

Zo werden wij gevraagd om een magazine te maken met niet alleen leuke verhalen en weetjes over het restaurant, maar bijvoorbeeld ook om personeel te werven, wat niet altijd makkelijk is op een eiland met veel horecabedrijven. Met enige spoed werd van ons gevraagd om het magazine te produceren, want voor de zomervakantie moest het klaar zijn en het idee ontstond in het voorjaar.“ sdfghjk

Samen met Joost hebben we een lijstje met onderwerpen gemaakt, en daarmee zijn we aan de slag gegaan. Ralph bepaalde de vormgeving, Jorinde verzorgde het tekstwerk en Rosalin Deen de fotografie. 

Binnen ruim vijf weken stonden er twee pallets met magazines in de schuur van Catharinahoeve en de reacties van gasten zijn zeer positief. Ook de familie van Joost is erg enthousiast en trots. En wij ook!

Neem contact met ons op

Wil je ook zo’n gebruiksvriendelijke en slimme website? Neem contact op via (0222) 310 618, in**@********en.nl of gebruik onderstaand formulier.

Cases

Een kloek jubileumboek voor 600 jaar Hoornder Kerk. Hoe breng je zes eeuwen geschiedenis tot leven in een boek?
Voor het 600-jarig bestaan van de iconische kerk van Den Hoorn ontwikkelde Zilte Zaken een monumentaal jubileumboek dat niet alleen vertelt, maar raakt, verrast en bewaart.

Bijzonder speciaalbier van Texel
Bijzondere bieren verdienen een bijzondere verpakking. Dat dachten Joscha en Inge van Brouwerij De Boei ook en namen contact met ons op.

Zuivelboerderij Texel: Heerlijke zuivel op sien Texels!
175 koeien die samen 1,6 miljoen liter melk per jaar produceren. Hiervan gaan Corine en Evert de komende jaren steeds meer verwerken tot yoghurt en kwark.

Wijngaard De Kroon
Marleen en Jan Jaap hebben een bijzonder Texels product, namelijk wijn! Omdat wij vinden dat bij zo’n mooi merk als Wijngaard De Kroon een even mooi en aansprekende uitstraling hoort hebben we ze verrast met een nieuwe etikettenlijn.

Ontdek de whiskey van The Isle of Texel

Met de whiskey en likeuren van stokerij De Lepelaar, gevestigd op Landgoed De Bonte  Belevenis, haal je iets bijzonders in huis. Zij zorgden voor de inhoud, wij ontwikkelden de verpakkingen.